משלוחים עד 5 ימי עסקים • משלוחים חינם בקנייה מעל 299 ₪

סטודיו קמפוס

קצת עלינו

קמפוס נולד בשנת 1967 על ידי ניסים וז’קלין בכר, שעלו לארץ מטורקיה ופתחו מפעל טקסטיל בליבה הפועם של התעשייה, בדרך יפו-תל אביב. חדורי תשוקה לאופנה אלגנטית, סבתא ז’קלין הייתה משרטטת את השבלונות והדגמים וסבא ניסים היה מתרוצץ ברחבי העיר עם הדוגמאות ומוכר אותם בסיטונאות. ניסים וז’קלין הם חלק בלתי נפרד מקמפוס. במשך השנים בנם אלי הצטרף לעסק וגם אנשי מלאכה שעבודת ידם הטביעה חותם ייחודי על קו הייצור שלנו.כיום, עם הצטרפות הדור השלישי לעסק המשפחתי, ניתן לרכוש את דגמי קמפוס אונליין.

THE PROCESS

תהליך היצור

המסע המרגש לקראת דגם חדש מתחיל ברעיון והשראה, וממשיך מבחירת הבדים וחומרי הגלם המתאימים להפוך את החלום למציאות. מהסקיצה הראשונית של הדגם, מלאכת הידיים העדינה מתחילה. בונים שבלונים ומציירים אותם על דף גזרה. הבד נפרס ונגזר על שולחן הגזרה ונשלח לייצור סופי ומוקפד. עבורנו גאווה ישראלית היא לא עוד קלישאה, היא אג’נדה ודרך חיים.

OUR VISION

החזון שלנו

ההשראה לבגדים שלנו שאובה מעולמן הקסום של הילדות שרוצות להרגיש כמו נסיכות, לבושות בשמלה מסתובבת, עם נצנצים וטולים שמקיפים אותן ונותנים להן להרגיש הכי יפות ומיוחדות. מאחר והילדות של קמפוס גדלות איתנו, אנו רגישים לשינויים שהן עוברות בהפיכתן לנערות צעירות, ולכן אנחנו כאן כדי לתת להן את המענה לאירועים המרגשים בחייהן.

 

נגן וידאו
סגירה
סל קניות (0)

אין מוצרים בסל הקניות. אין מוצרים בסל הקניות.

דילוג לתוכן