כפתור whatsapp

אין מוצרים בעגלה

הסטודיו

קמפוס נולד בשנת 1967 על ידי ניסים וז'קלין בכר, שעלו לארץ מטורקיה ופתחו מפעל טקסטיל בליבה הפועם של התעשייה, בדרך יפו-תל אביב. חדורי תשוקה לאופנה אלגנטית, סבתא ז'קלין הייתה משרטטת את השבלונות והדגמים וסבא ניסים היה מתרוצץ ברחבי העיר עם הדוגמאות ומוכר אותם בסיטונאות. ניסים וז'קלין היו חלק בלתי נפרד מקמפוס עד 2014.  

בשנת 1980 בנם אלי הצטרף לעסק והמפעל המשפחתי החל לפלס את דרכו כמותג בגדים מוביל בזירה המקומית. עם השנים הצטרפו לעסק אנשי מלאכה שעבודת ידם הטביעה חותם ייחודי על קו הייצור שלנו: אביבית המעצבת, ג'ימי הגזרן ונעמי התדמיתנית.  

כיום, עם הצטרפות הדור השלישי לעסק המשפחתי, ניתן לרכוש את דגמי קמפוס אונליין.   

  • THE PROCESS

THE PROCESS

תהליך הייצור

המסע המרגש לקראת דגם חדש מתחיל ברעיון והשראה, וממשיך מבחירת הבדים וחומרי הגלם המתאימים להפוך את החלום למציאות. מהסקיצה הראשונית של הדגם, מלאכת הידיים העדינה מתחילה.. בונים שבלונים ומציירים אותם על דף גזרה. הבד נפרס ונגזר על שולחן הגזרה ונשלח לייצור סופי ומוקפד. כעבור זמן הבגדים חוזרים לסטודיו, תפורים ומהממים מוכנים להישלח לבוטיקים ברחבי הארץ. עבורנו גאווה ישראלית היא לא עוד קלישאה, היא אג'נדה ודרך חיים.

 

  • OUR VISION

OUR VISION

החזון שלנו

ההשראה לבגדים שלנו שאובה מעולמן הקסום של הילדות שרוצות להרגיש כמו נסיכות, לבושות בשמלה מסתובבת, עם נצנצים וטולים שמקיפים אותן ונותנים להן להרגיש הכי יפות ומיוחדות. מאחר והילדות של קמפוס גדלות איתנו, אנו רגישים לשינויים שהן עוברות בהפיכתן לנערות צעירות, ולכן אנחנו כאן כדי לתת להן את המענה לאירועים המרגשים בחייהן.

קמפוס שואב השראה ממעצבי העל לנשים בכל העולם, עם דגש על כל הטרנדים החמים ומגמות האופנה שמוכתבות לנו בזמננו, כל זאת עם נאמנות למקוריות שלנו להתאים את הדגמים לעולמן של הילדות ולשמור עליהן עוד קצת לפני שהן גדלות. ישנה חשיבות גדולה לנוחות ופרקטיות של הדגמים, מעבר ליופי, החזון שלנו הוא שילדות קמפוס ירגישו נוח כשהן מוקפדות ויפות.