כפתור whatsapp

אין מוצרים בעגלה

מדיניות ביטולים והחזרות

מחפשות את השמלה המושלמת לאירוע הקרוב? נדלקתן על דגם לילדה ואתן לא בטוחות אם לקנות מבלי למדוד? באמצעות שתי מדידות קטנות בבית לפי מדריך המידות שלנו – תוכלו לדעת מה המידה המתאימה של הילדה. בכל שלב שבו תרגישו שיש לכן עוד פינה קטנה לסגור, תמיד תוכלו להציץ בעמוד שאלות נפוצות או פשוט ליצור איתנו קשר בווטסאפ.

צוות קמפוס עומד תמיד לשירותכן 3>

 

קיבלתן את החבילה המיוחלת וקרה שהמידה אינה מתאימה? אין בעיה!

אתן תמיד מוזמנות אלינו לסטודיו בת''א להחליף את הפריט. כמו כן, ניתן לאסוף מכן את הפריט בעלות של 50 ש''ח עם שליח עד הבית ובאותו מעמד לבצע את ההחלפה עם המידה הנכונה. כל שעליכן לעשות זה ליצור אתנו קשר בווטסאפ ולבקש החלפה.

ניתן לבטל עסקה ולקבל החזר כספי על ידי פנייה אלינו בנוגע לביטול העסקה תוך 48 שעות מיום קבלת החבילה לידיכן וקבלת החזר כספי תוך 14 ימי עסקים בניכוי 5% מסך העסקה, לפי חוק הגנת הצרכן. החזרת הפריט מטעמי החלפה (החלפת מידה ו/או החזרת הפריט) ע''י איסוף מטעמנו כרוך בתשלום של 50 ש''ח, ניתן להחזיר את הפריט אלינו לסטודיו ללא עלות באופן עצמאי. יש לוודא שלא נעשה כל שימוש בפריט, לא נגרם לו נזק או פגם ושהתווית לא נתלשה.  


האותיות הקטנות:

* ניתן להחזיר את הפריטים תוך יומיים מרגע קבלת החבילה ולקבל החזר כספי בניכוי 5% מסכום העסקה לפי הוראות החוק. יש לוודא שלא נעשה כל שימוש בפריט, לא נגרם לו נזק או פגם ושהתווית לא נתלשה

* החזר כספי יבוצע תוך 14 ימי עסקים מיום קבלת אמצעי התשלום באתר.