משלוחים עד 5 ימי עסקים • משלוחים חינם בקנייה מעל 299 ₪

האם לעשות אירוע גדול עם כל בני המשפחה או לעשות אירוע קטן במועדון רק לחברות. האם בכלל להחליף את הטקסיות בפורמט המודרני שלו ולסגור טיסה ליעד נחשק בחו”ל יחד עם אמא או אבא, כזה שיכלול שופינג וביקור באתרים המרהיבים בעולם, שהילדה תוכל לצלם את הסלפים ההכרחיים על התפאורות המהממות. כל התהיות מהדהדות בראש ועדיין, החגיגה של הילדה את הפיכתה לנערה מן המניין יוכל להתממש בעיקר בהיבט החיצוני, כלומר שמלת בת מצווה.

ישנה חשיבות גוברת והולכת של נראות הילדה, איך היא בוחרת להציג את עצמה. האם היא עוקבת אחר הטרנדים העכשווים או שומרת לעצמה סטייל אישי משלה שפיתחה לאורך השנים. ובכן זו משימה לא פשוטה עבור ילדות בזמננו אנו. ישנם אלפי מקורות השראה שם בחוץ, רשתות חברתיות, מודעות של רשתות האופנה הגדולות, או אפילו התחרות בין החברות בבית ספר. ילדות בגיל בת מצווה נמצאות בשלב הקריטי בו הן נוטות לעקוב אחר צו ליבן, שמושפע כאמור ממקורות שונים ומגוונים.

אנחנו בקמפוס בגדי ילדות שומרים לאורך השנים על קו דגמי שמלות בת מצווה נקי, בצבע השמנת המסורתי והיפה, ומאפשר לכל ילדה למצוא את הכיוונון העדין של הדגם שהייתה רוצה לעצמה. ההיצע שיש בחנויות ובבוטיקים לילדות הוא כה רחב ומסיבי, שלתת להן לבחור את השמלה המושלמת מתוך מגוון של דגמים שנע על שינויים עדינים כמו אורך השמלה, שמלת בת מצווה מקסי או מיני. או כמו מפתח השמלה, חובק כתפיים שחושף את עצם הבריח והכתפיים, או שמלה סגורה יותר מבד יחסית שקוף כמו טול משי. אולי הילדה תרצה לבחור לעצמה שמלת בת מצווה טוטו קצרה וחצופה או שתבחר בדגם קלאסי יותר של סטן שנשפך עד לריצפה, כדי להרגיש כמה שיותר כלה.

 

כאימהות, אנחנו רוצות להקל על הילדות שלנו בבחירת שמלת בת מצווה המושלמת עבורה מתוך היצע עצום הקיים היום בשוק. הבחירה בפשטות יכולה להפוך את חוויית הקנייה מחווייה מתסכלת לחוויה מהנה שמתאפיינת בפשטות שלה. מורכבות החיים עוד לפניהן, והמותג של קמפוס מאמין בשמירת הפשטות של הילדות עד להגעתן למכשולים הקשים והמורכבים של החיים שיגיעו עם בגרותן.

סגירה
סל קניות (0)

אין מוצרים בסל הקניות. אין מוצרים בסל הקניות.

דילוג לתוכן